Giriş Yap / Üye Ol
KATEGORİLER
Bizi takip edin

İADE VE DEĞİŞİM

 
Bongiro'dan satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız, ürünü 30 gün içinde ücretsiz değiştirebilir ya da iade edebilirsiniz.  
 
Değişim Prosedürü ve Şartları  
 
Ürününüzü, satın aldığınız tarihten itibaren 30 gün boyunca değiştirebilirsiniz.  
Değiştirmek istediğiniz ürün, orijinal kutusunda/paketinde, kullanılmamış, yeniden satılabilirlik özelliğini yitirmemiş olmalı.  
 
 
- Değişim talebinde bulunduğunuz ürünü orijinal faturasıyla göndermelisiniz.
 
 
 
- Faturanın arka sayfasında iade/değişim formu bulunur. Değişim talebiniz olduğunu “Değişim talebinde bulunmak istiyorum” seçeneği işaretlenerek belirtilmeli ve formu eksiksiz doldurmalısınız.  
Formun üzerinde değişim talebinizi belirtmediğiniz takdirde, iade işlemi uygulanır.  
 
- Ücretsiz değişim hizmetimiz sadece Aras Kargo ile gönderdiğiniz ürünlerde geçerlidir. Başka bir kargo firmasıyla gönderilmiş ürünlerde,  
kargo bedeli değişim tutarından düşülür.  
Değişimini talep ettiğiniz ürünü eksiksiz doldurulmuş iade/değişim formuyla birlikte Bongiro iade/değişim adresine göndermelisiniz.  
 
- Ürün bize ulaştığında size e-posta ile bilgi verilecektir.
Ürün iade/değişim bölümümüz tarafından incelenir, değişim şartlarına uygun ise vermiş olduğunuz telefonla size ulaşılır ve talebiniz gerçekleştirilir.
 
 
 
 

İade Prosedürü ve Şartları

 
 
İade etmek istediğiniz ürün, orijinal kutusunda/paketinde, kullanılmamış, yeniden satılabilirlik özelliğini yitirmemiş olmalı.
 
- İade talebinde bulunduğunuz ürünü orijinal faturasıyla göndermelisiniz.
Eğer ürünün faturası kurumsal ise iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu, kargo payı dahil edilmeden, “Ürün Birim Fiyatı + KDV” şeklinde kesilmiş bir iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri iade faturası kesilmediği takdirde tamamlanamamaktadır.
 
 
 
 

- Faturanın arka sayfasında iade/değişim formu bulunur. İade talebiniz olduğunu ilgili seçenek işaretlenerek belirtilmeli ve formu eksiksiz doldurmalısınız.
 
 
 
- Ücretsiz iade hizmetimiz sadece Aras Kargo ile gönderdiğiniz ürünlerde geçerlidir. Başka bir kargo firmasıyla gönderilmiş ürünlerde, kargo bedeli iade tutarından düşülür.
İadesini talep ettiğiniz ürünü eksiksiz doldurulmuş iade/değişim formuyla birlikte Bongiro iade/değişim adresine göndermelisiniz.
 
 
- İade talebinde bulunduğunuz ürün bize ulaştığında size e-posta ile bilgi verilecektir. Ürün iade/değişim bölümümüz tarafından incelenir, iade şartlarına uygun ise iptal edilen siparişlerinizin tutarı, ödeme yaptığınız kredi kartına hemen iade edilir. İadenizin ekstrenize yansıması, bankanıza bağlı olarak değişiklik gösterebilir.
 
 
Kullanılan ürün için geri bildirim  
Kullanım sonucu karşılaşılan problemlerde inceleme sürecimiz üzerinden işlem gerçekleşir. İncelenmesi talebiyle iadesini talep ettiğiniz ürün tedarikçi firmamıza gönderilir. İnceleme süresi 15 ila 30 iş günüdür. Yapılan inceleme sonucunda; sonuç, tedarikçi firmamız tarafından hazırlanan inceleme raporu ile size bildirilir.  
 
Bu şartlara uymayan iadeler ve değişimler kabul edilmemektedir.  
İade ve değişimlerle ilgi tüm sorularınız için destek@bongiro.com ‘dan bize ulaşabilirsiniz.  
 
Bongiro İade / Değişim Adresi: Esenkent Mahallesi, Özmen Sokak No:11 Maltepe / İstanbul